Unity Dersleri – 1 | Kurulum ve İlk Bakış

Beklenen eğitim serisi sonunda geldi! Unity ile nasıl oyun yapılacağını tüm eğitim serilerimizde olduğu gibi en kolay yöntemleriyle ve en net anlatımıyla öğreneceksiniz. Siz de unity ile kendi oyununuzu yapmak istiyorsanız kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

Bu dersimizde unity oyun motorunu indirdik ve unity panelini inceledik. Sonraki derslerde nasıl oyun yapılır sorumuzun cevabını en kolay şeklinde öğrenebileceksiniz.

Eğitim serimizde sizlerle farklı objeler, scriptler, karakterler de paylaşacağım. Destek olmak için videoya yorum yapıp arkadaşlarınıza kanalımızı tavsiye edebilirsiniz. Unity 2020 ile siz de kendi oyunlarınızı yapmak istiyorsanız bu eğitim serisi tam size göre. Adım adım, sıfırdan başlayıp giderek daha gelişmiş bir oyun yapacağız.

Gerek olmadığı sürece hazır kodlar kullanıp sadece ihtiyacınız olan kodları en kolay şekilde yazmayı da eğitim serimiz içinde öğreneceksiniz… Elbette eğitim serimiz ilerledikçe başlangıç yani temel unity serimizin dışına çıkıp detaylı derslere de geçeceğiz. Böylece sizler de unity oyun motoru kullanarak kendi oyunlarınızı tasarlayabileceksiniz.

Yoksa siz hâlâ Kolay Web Tasarım YouTube kanalımıza abone olmadınız mı? Abone Olmak İçin Tıklayın: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=kolaywebtasarim

 

 

Ders Videosu

 

YouTube video

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

 

 668 kez bu yazı okundu.,  1 kişi bugün inceledi.