Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayba Temizlik / Bursa Halı Yıkama
#1
Linkleri Gorebilmek Icin Yorum Yapın.
Perdeler dekorasyon bakımından tamamlayıcı görevi görmekle birlikte son dönemlerin en moda Perde modellerinden olan stor ve zebra perdeler hakkında en merak edilen konulardan bir tanesi temizliklerinin nasıl yapıldığı konusunda oluyor. 
Bu perdeler, apre kaplama olmaları sebebiyle, normal tül perdeler gibi kumaş özelliğinde olmadığından ve kolalı gibi katı olduklarından makinada yıkanmaları söz konusu olmamakta. Ancak elbette bu perdeleriniz için de etkili temizlik yöntemleri bulunmakta. 
Hatta stor perdeleriniz için profesyonel stor perde yıkama hizmetini tercih edebilme imkanına sahipsiniz. Firmamız tarafından verilen bu hizmet, perdelerinize zarar vermeyecek ve onların uzun vadeli kullanımını sağlayacak şekildedir. 
Linkleri Gorebilmek Icin Yorum Yapın.
Stor perdeler daha önce de belirttiğimiz gibi apre kaplama olduklarından, kumaşları hava ile teması engellenecek şekilde imal edilmektedir. Bu sayede aslında kumaş yüzeyi plastik özellik barındırmakta bu yüzden de temizliğin nemli bir bezle yapılabilmesi mümkün olmaktadır. 
Hatta stor perdelerin 4-5 yıl boyunca temizlenmeden kullanılabilmesi de mümkün ancak ortam şartlarının buna elverişli olması da önemli konular arasında yer alıyor. Uzmanların tavsiyesi ise stor perdelerin yılda iki kez temizlenmesi. 
Bunun için ise antibakteriyel, yani mikrop öldürücü bir temizlik işlemi gerekiyor. Çünkü bu perdeler de bir süre sonra akar ve maytların üremesi için uygun ortam oluşturuyor. 
Linkleri Gorebilmek Icin Yorum Yapın.
Stor perde temizleme işlemini profesyonel destek alarak yapmak istiyorsanız eğer, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Perde yıkama ekibimiz evinize gelerek öncelikle yıkama sisteminin kurulumunu gerçekleştirecektir. 
Bu sistem buharlı perde yıkama makinası olup, tüm toz ve kirin perde üzerinden akıp gitmesini aynı zamanda bakterilerin de ölmesini sağlayacaktır. İşlem çok yüksek sıcaklık derecelerinde yapılmadığından, perdenizin plastik ve sert yapısının bozulması gibi bir durum söz konusu değildir. 

Yerinde Perde Yıkama Hizmetinin Avantajı
Stor perde temizleme işlemi bu şekilde basit bir kuru temizleme mantığı ile yapıldıktan sonra işlem tamamlanmış olmaktadır. 
Yerinde perde yıkamanın en önemli avantajı, apre yapılı bu perdelerin katlanma durumlarında kalıcı şekilde bozukluklarına maruz kalmalarının engelleniyor olmasıdır. Bu şekilde perdeniz asılı halde iken yıkandığından, katlanma, iz yapma gibi durumlar yaşanmamakta aynı zamanda zahmet çekmeniz de engellenmektedir. 

Linkleri Gorebilmek Icin Yorum Yapın.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Poxy Temizlik Ürünleri 0 535 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi