Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android bir projeyi tamamen paketleme nasıl yapılır
Star 
Merhaba başlıktakinden biraz farklı bir soru olacak ben android bir proje yaptım projem 1 den fazla levelden oluşuyor play dan başlatınca diğer levelere geçebiliyorum ama projeyi android launcher den başlatığımda (telefon kulanarak) sadece başlatım veya attığım her neyse artık leveli kulanabiliyorum level değiştiremiyorum bu sorunu nasıl aşacam birde projeyi paketliyebiliyorum ama .bat dan androide atığımda oyun açılırken hatta veriyor hatta veriyor lazımsa resim atabilirim hatta ile ilgili açılmıyor lütfen yardım edin
Ara
(04-08-2016, Saat: 02:57)yusufaydın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba başlıktakinden biraz farklı bir soru olacak ben android bir proje yaptım projem 1 den fazla levelden oluşuyor play dan başlatınca diğer levelere geçebiliyorum ama projeyi android launcher den başlatığımda (telefon kulanarak) sadece başlatım veya attığım her neyse artık leveli kulanabiliyorum level değiştiremiyorum bu sorunu nasıl aşacam birde projeyi paketliyebiliyorum ama .bat dan androide atığımda oyun açılırken hatta veriyor  hatta veriyor lazımsa resim atabilirim hatta ile ilgili açılmıyor lütfen yardım edin

Level değiştirmeyi neyle tetiklediğini bilmem lazım nasıl lvl değiştirdin ona göre benim'de deneyip sana cevap vermem lazım daha önce hiç android için bir geliştirmede bulunmadım ama yardım etmeye çalışırım.
Linkleri Gorebilmek Icin Yorum Yapın.

Mail : bayyazilimtr@gmail.com

Yazilim hiç bu kadar eylenceli ve zevkli olmamıştı.

Ara
(05-08-2016, Saat: 09:34)BayyazilimTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-08-2016, Saat: 02:57)yusufaydın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba başlıktakinden biraz farklı bir soru olacak ben android bir proje yaptım projem 1 den fazla levelden oluşuyor play dan başlatınca diğer levelere geçebiliyorum ama projeyi android launcher den başlatığımda (telefon kulanarak) sadece başlatım veya attığım her neyse artık leveli kulanabiliyorum level değiştiremiyorum bu sorunu nasıl aşacam birde projeyi paketliyebiliyorum ama .bat dan androide atığımda oyun açılırken hatta veriyor  hatta veriyor lazımsa resim atabilirim hatta ile ilgili açılmıyor lütfen yardım edin

Level değiştirmeyi neyle tetiklediğini bilmem lazım nasıl lvl değiştirdin ona göre benim'de deneyip sana cevap vermem lazım daha önce hiç android için bir geliştirmede bulunmadım ama yardım etmeye çalışırım.

level değiştirmek için kulandığım tetikleme

en son pc launcherden başlatınca sıkıntı olmadı ama launcheri telefondan başlatınca level deiştirme yerine gelince    messager başlığı altında     Error'Failder to load package '/game/men". exiting diyor
Ara
(08-08-2016, Saat: 09:07)yusufaydın Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2016, Saat: 09:34)BayyazilimTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Level değiştirmeyi neyle tetiklediğini bilmem lazım nasıl lvl değiştirdin ona göre benim'de deneyip sana cevap vermem lazım daha önce hiç android için bir geliştirmede bulunmadım ama yardım etmeye çalışırım.

level değiştirmek için kulandığım tetikleme

en son pc launcherden başlatınca sıkıntı olmadı ama launcheri telefondan başlatınca level deiştirme yerine gelince    messager başlığı altında     Error'Failder to load package '/game/men". exiting diyor
Menü oluşturma dersinin 2. Videosun da level açmanın aynısını yap loading screen de oluştur yine düzelmez ise level açarken 2 sanesiyelik delay ekle sonra open level de hatayı bu akşam araştıracağım Smile

İngilizcen var ise şu sayfalara baka bilirsin.
1.Linkleri Gorebilmek Icin Yorum Yapın.
2.Linkleri Gorebilmek Icin Yorum Yapın.

Mail : bayyazilimtr@gmail.com

Yazilim hiç bu kadar eylenceli ve zevkli olmamıştı.

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi